NAKLEJKI / ETYKIETY FOLIOWE

Dowolny rozmiar/kształt naklejki.

Dostosuj swoje naklejki podając ich wymiary oraz nakład, a otrzymasz wycenę

24,60 zł
Brutto
20,00 zł Netto
Ilość

This product is no longer in stock with the selected values, please select smaller values.

Naklejki drukowane na foliach białych to najbardziej popularne i powszechnie stosowane standardowe naklejki to połączenie pełnokolorowego druku wysokiej rozdzielczości wraz z precyzyjnym wycinaniem po obrysie, który daje nam nieograniczone możliwości w kreowaniu wszelkiego typu naklejek reklamowych, informacyjnych oraz innych o dowolnym wymiarze i kształcie.

Oferowane w tym dziale naklejki drukowane i nacinane po obrysie mogą być dodatkowo zabezpieczone specjalnym laminatem foliowym. Znacznie wydłuża on żywotność kolorów oraz dodatkowo uodparnia on naklejki na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni UV. Naklejki laminowane są również odporne na działanie chemikaliów, paliw, detergentów, itp. Nadruku z takich naklejek nie da się zmyć bez ich uszkodzenia mechanicznego! Wariant laminowania to gwarancja, że w 100% nadruk jest niezmywalny, jest to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie warunki wymagają, aby nadruk był całkowicie odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne.

Wysokiej jakości druk w palecie kolorów CMYK pozwala na produkcję wyraźnych i czytelnych etykiet, naklejek, znaczków i innych nalepek z bardzo drobnym tekstem i z bardzo szczegółową grafiką.

Konfekcja: naklejki mogą być ułożone na arkuszu lub dodatkowo pocięte na sztuki pojedyncze np. do rozdawania.

Rodzaj kleju: naklejki mogą być ze standardowym klejem na bazie wody o sile klejenia 16N/25mm lub z klejem mocniejszym Kauczukowym i sile klejenia 25N/25mm

Produkt odporny jest na czynniki atmosferyczne.

Przygotowanie pliku do druku:

  • Zalecana rozdzielczość: 300 dpi
  • Przestrzeń barwna: CMYK
  • Wymagane spady: 2 mm
  • Formaty plików: PDF, JPG, TIF, EPS, CDR (wer. max 15)

Opis

Czas realizacji
do 3 dni roboczych
TOP