Naklejki adhezyjne bezklejowe

Dowolny rozmiar/kształt naklejek.

Dostosuj swoje naklejki podając ich wymiary oraz nakład, a otrzymasz wycenę

45,51 zł
Brutto
37,00 zł Netto
Ilość

This product is no longer in stock with the selected values, please select smaller values.

Naklejki adhezyjne to innowacyjny rodzaj naklejek pozbawiony warstwy kleju. Pomimo jego braku naklejki te doskonale przylegają to wszelkich gładkich oraz płaskich powierzchni. Sprawdzą się zarówno na podłożach szklistych, gładkich (np. szyby, elementy z metalu, plastiku) oraz na matowych (monitory, sprzęt RTV, AGD).

Podstawowa i największa zaleta to brak warstwy kleju, a co za tym idzie całkowicie możemy być pewni, że na powierzchni, na której stosujemy naklejki adhezyjne nie pozostaną żadne ślady kleju. Powierzchnia zawsze będzie pozbawiona jakichkolwiek śladów zastosowania nalepki, nawet jeżeli jej usunięcie nastąpi po okresie 2-3 lat!

Kolejna olbrzymia zaleta tych naklejek to możliwość ponownego, wielokrotnego stosowania nalepki bez utraty właściwości przylegania. Ważne jest, aby powierzchnia na którą stosujemy naklejki była sucha czysta, gładka i równa.

Każdą naklejkę można ponownie przenieść na materiał podkładowy, na którym są dostarczane. Naklejki można schować i ponownie wykorzystać w dowolnym momencie, zawsze siła przylegania i właściwości folii pozostaną bez zmian. Spodnią warstwę naklejki w przypadku zabrudzenia można przemyć, a po wysuszeniu ponownie zastosować lub przenieść na materiał podkładowy do ponownego zastosowania.

Konfekcja: naklejki mogą być ułożone na arkuszu lub dodatkowo pocięte na sztuki pojedyncze np. do rozdawania.

Przygotowanie pliku do druku:

  • Zalecana rozdzielczość: 300 dpi
  • Przestrzeń barwna: CMYK
  • Wymagane spady: 2 mm
  • Formaty plików: PDF, JPG, TIF, EPS, CDR (wer. max 15)

Opis

Czas realizacji
do 3 dni roboczych
TOP